Prepnúť do plnej desktopové verzie desktop icon logo ako-uctovat.sk

Školenia účtovníctva - účtovné kurzy

Sponzorované odkazy ∇

Spoločnosť EDU-LAND s.r.o. organizuje vzdelávacie kurzy a školenia v Bratislave. Hlavným poslaním spoločnosti je vyškoliť vynikajúcich odborníkov z oblastí účtovníctva, daní, miezd a personalistiky.


Video kurz podvojného účtovníctva

Základy účtovníctva

Čo Vám kurz prinesie ?

  • zoznámenie so zákonom o účtovníctve
  • zoznámenie so súvisiacimi predpismi
  • získanie kľúčových informácií z ekonomiky a účtovníctva

Kurz je určený

Kurz je určený pre začiatočníkov, ktorí nemajú s účtovníctvom žiadne skúsenosti.

Viac info »

Kurz jednoduchého účtovníctva

Čo Vám kurz prinesie ?

Cieľom kurzu je odovzdať vám maximum znalostí, aby ste sa stali samostatnými účtovníkmi v praxi - odborníkmi na jednoduché účtovníctvo podnikateľov. Keďže účtovníctvo podlieha zákonom, našim cieľom je zoznámiť vás so súvisiacou legislatívou. Získate účtovné vedomosti založené na Opatrení MF SR, ktorým sa ustanovujú podrobnosti o postupoch účtovania a závierke v sústave jednoduchého účtovníctva pre podnikateľov.

Kurz je určený

  • začínajúcim účtovníkom
  • živnostníkom
  • absolventom škôl, študentom
Kurz pre verejnosť »

Video kurz »

Kurz podvojného účtovníctva podnikateľov

Čo Vám kurz prinesie?

Cieľom kurzu je odovzdať vám ucelený balík znalostí tak, aby ste mohli ihneď začať vykonávať prácu samostatného účtovníka - odborníka na podvojné účtovníctvo podnikateľov. Zoznámime vás so súvisiacou legislatívou. Získate účtovné vedomosti založené na Opatrení MF SR, ktorým sa ustanovujú podrobnosti o postupoch účtovania pre podnikateľov v sústave podvojného účtovníctva.

Kurz je určený

Kurz je určený pre všetkých záujemcov o podvojné účtovníctvo podnikateľov. Je vhodný tak pre začiatočníkov ako aj pre pokročilých so slabšími vedomosťami postupov účtovania v praxi. Absolventi škôl, súčasní študenti či maturanti si týmto kurzom obohatia svoje znalosti a získajú silný odrazový mostík do praxe.

Kurz pre verejnosť »

Video kurz »

Kurz podvojného účtovníctva nepodnikateľov – neziskových účtovných jednotiek

Čo Vám kurz prinesie ?

Cieľom kurzu je efektívnym spôsobom vám odovzdať vedomosti a skúsenosti tak, aby ste sa stali kompetentným účtovníkom. Cieľom je, aby vám tento kurz priniesol úspech vo vašej účtovnej činnosti, aby ste sa stali skutočným odborníkom na podvojné účtovníctvo nepodnikateľov.

Kurz je určený

Kurz je určený pre všetkých záujemcov o znalosti podvojného účtovníctva neziskových účtovných jednotiek.

Viac info »

Kurz mzdového účtovníctva

Čo Vám kurz prinesie ?

Cieľom kurzu je odovzdať vám informácie a skúsenosti tak, aby ste sa stali samostatnými mzdovými účtovníkmi v praxi. Keďže mzdové účtovníctvo podlieha zákonom, našim cieľom je zoznámiť vás aj so súvisiacimi zákonmi.

Kurz je určený

Kurz je určený pre všetkých záujemcov, ktorí chcú ovládať problematiku mzdovej agendy, mzdovým účtovníkom, zamestnávateľom, zamestnancom.

Kurz pre verejnosť »

Video kurz »

Školenie zákon o DPH

Ciel školenia

Cieľom školenia je dodať vám ucelené a praktické informácie zo zákona o DPH tak, aby ste boli schopní samostatne pracovať so zákonom. Absolvovaním tohto školenia získate výbornú orientáciu v zákone.

Kurz je určený

Odborníkom zo súvisiacich ekonomických oblastí ako sú účtovníci, finanční manažéri, ekonomickí poradcovia. Rovnako je toto školenie vhodné pre podnikateľov a záujemcov o znalosti zákona o DPH. Ak chcete zákon o DPH ovládať, ale neradi si ho čítate alebo mu nerozumiete, tak je toto školenie určené práve vám. Školenie je vhodné aj pre úplných začiatočníkov.

Kurz pre verejnosť »

Video školenie »

RSS           Reklama          Publikovanie článkov

Našli ste na webe chybu alebo nepresnosť, napíšte nám na , ďakujeme.
Autor stránky nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše činy a rozhodnutia ktoré urobíte na základe informácií získaných z týchto stránok CC BY-NC-SA 4.0 www.ako-uctovat.sk 2011 - 2019